Пропоную консультації психолога-психотерапевта для вирішення особистих психологічних проблем та психологічних розладів. Працюю індивідуально з дорослими.
Вартість: 1200 грн за 1 год.
Формат: консультування, психотерапія очно чи онлайн.
Як буде виглядати робота, які є можливості, кількість зустрічей та вартість
Пропоную консультації психолога-психотерапевта для вирішення особистих психологічних проблем та психологічних розладів. Працюю індивідуально з дорослими.
Вартість: 1200 грн за 1 год.
Формат: консультування, психотерапія очно чи онлайн.
Чого варто очікувати на зустрічах
Як працює КПТ? КПТ стверджує, що наші емоції, думки, тіло і вчинки взаємопов’язані, і якщо вплинути на щось одне, то зміниться вся система. Наприклад, якщо у людини депресія, то як би ми не намагались її розсмішити, це не покращить їй настрій. Зате я можу допомогти цій людині “включити” активну діяльність, слідкувати за розпорядком дня, навчити спеціальними техніками “відганяти” негативні автоматичні думки, які постійно крутяться в голові, навчити “не вірити” цим думкам – і все це в купі вплине на емоції, настрій і допоможе подолати депресію.
Що буде на зустрічі? Для кожного розладу є свій протокол, який я буду індивідуально адаптовувати під потреби кожного клієнта. На першій зустрічі ми визначаємо проблему, ціль та складаємо план сесій для досягнення цієї цілі. Звичайна сесія складається з привітання, огляду домашнього завдання (якщо воно було), пропрацювання технік по плану, передачі нового домашнього завдання та підсумку. При цьому при необхідності я модифікую план і ми займаємось тим, що актуально прямо зараз.
Як виглядають техніки в КПТ? Це може бути заповнення таблички, аналіз ситуації і розбір її на складові, поведінковий експеримент, вправи в уяві та багато інших. Частину ми будемо робити безпосередньо на сесії, частина технік іде на домашнє завдання.
Проблеми, в яких я найбільш компетентна та з якими можна звертатись до мене
Депресія, апатія, відсутність сил і енергії, зневіра в майбутньому, нездатність відчути радість від речей, які раніше радували тощо.
Генералізований тривожний розлад, надмірна тривога за майбутнє, за здоров’я, панічні атаки, фобії, постійні хвилювання та переживавння, що значно впливає на якість життя.
Залежності від вживання психоактивних речовин: алкогольна, тютюнова, кофеїнова тощо. Психологічні залежності: трудоголізм, азартні ігри, любовна залежність тощо.
Невпевненість в собі, занижена самооцінка, труднощі у прийнятті рішення, вибір життєвих пріоритетів, брак асертивності (невміння сказати “ні”), надмірна лінь, перфекціонізм, брак мотивації, загальна заплутаність у житті тощо.
Конфлікти, непорозуміння, порушення границь, накопичення претензій, незадоволення інтимним життям. Проблеми у парі, сім’ї, з друзями, колегами тощо.
Переживання хвороби чи смерті близьких, зради, розлучення. Переживання під час важкої соматичної (тілесної) хвороби. Посттравматичний стресовий розлад.
Нав’язливі думки (обсесії), які виникають постійно та викликають сильну тривогу, нав’язливі дії (компульсії), ритуали, циклічне повторення дій чи думок.