Формат та умови роботи

Як буде виглядати робота, які є можливості, кількість зустрічей та вартість

Пропоную консультації психолога-психотерапевта для вирішення особистих психологічних проблем та психологічних розладів. Працюю індивідуально з дорослими.

Вартість:  900 грн за 1 год.

Формат: консультування, психотерапія очно чи онлайн.

Психологічне консультування

Одна або декілька разових консультацій, спрямовані на вирішення конкретного запиту (проблеми), без втручання в інші сфери життя. Можна використовувати як психогігієну.

Психотерапія за методом КПТ

Тривала психотерапевтична робота за методом когнітивно-поведінкової психотерапії. Перша зустріч - діагностична, де ми визначимо проблему, сформуємо цілі та план терапії.

Онлайн консультації чи психотерапія

Зустріч по Skype чи Viber, телефону, з відео чи без. Ефективність онлайн зустрічей доведена на такому ж рівні, як і очної роботи. Звертатись можна з будь-якими проблемами, без обмежень.

Як відбувається КПТ-терапія

Чого варто очікувати на зустрічах

Як працює КПТ? КПТ стверджує, що наші емоції, думки, тіло і вчинки взаємопов’язані, і якщо вплинути на щось одне, то зміниться вся система. Наприклад, якщо у людини депресія, то як би ми не намагались її розсмішити, це не покращить їй настрій. Зате я можу допомогти цій людині “включити” активну діяльність, слідкувати за розпорядком дня, навчити спеціальними техніками “відганяти” негативні автоматичні думки, які постійно крутяться в голові, навчити “не вірити” цим думкам – і все це в купі вплине на емоції, настрій і допоможе подолати депресію.

Що буде на зустрічі? Для кожного розладу є свій протокол, який я буду індивідуально адаптовувати під потреби кожного клієнта. На першій зустрічі ми визначаємо проблему, ціль та складаємо план сесій для досягнення цієї цілі. Звичайна сесія складається з привітання, огляду домашнього завдання (якщо воно було), пропрацювання технік по плану, передачі нового домашнього завдання та підсумку. При цьому при необхідності я модифікую план і ми займаємось тим, що актуально прямо зараз.

Як виглядають техніки в КПТ? Це може бути заповнення таблички, аналіз ситуації і розбір її на складові, поведінковий експеримент, вправи в уяві та багато інших. Частину ми будемо робити безпосередньо на сесії, частина технік іде на домашнє завдання.

Моя спеціалізація

Проблеми, в яких я найбільш компетентна та з якими можна звертатись до мене

 • 1.Депресія

  Депресія, апатія, відсутність сил і енергії, зневіра в майбутньому, нездатність відчути радість від речей, які раніше радували тощо.

 • 2.Тривожні розлади

  Генералізований тривожний розлад, надмірна тривога за майбутнє, за здоров’я, панічні атаки, фобії, постійні хвилювання та переживавння, що значно впливає на якість життя.

 • 3.Залежності

  Залежності від вживання психоактивних речовин: алкогольна, тютюнова, кофеїнова тощо. Психологічні залежності: трудоголізм, азартні ігри, любовна залежність тощо.

 • 4.Особистісний розвиток

  Невпевненість в собі, занижена самооцінка, труднощі у прийнятті рішення, вибір життєвих пріоритетів, брак асертивності (невміння сказати “ні”), надмірна лінь, перфекціонізм, брак мотивації, загальна заплутаність у житті тощо.

 • 5.Проблеми у стосунках, соціумі

  Конфлікти, непорозуміння, порушення границь, накопичення претензій, незадоволення інтимним життям. Проблеми у парі, сім’ї, з друзями, колегами тощо.

 • 6.Кризові стани, горе, втрата

  Переживання хвороби чи смерті близьких, зради, розлучення. Переживання під час важкої соматичної (тілесної) хвороби. Посттравматичний стресовий розлад.

 • 7.Обсесивно-компульсивний розлад

  Нав’язливі думки (обсесії), які виникають постійно та викликають сильну тривогу, нав’язливі дії (компульсії), ритуали, циклічне повторення дій чи думок.

Отримати консультацію

Зателефонуйте та отримайте коротку консультацію прямо по телефону
або запишіться на першу консультацію